У Львівській РДА обговорили питання щодо створення та вдосконалення роботи ЦНАП району

У Львівській райдержадміністрації відбулася нарада щодо створення і вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг Львівського району.

Учасники наради акцентували увагу, зокрема, на першочергових завданнях щодо вдосконалення діяльності ЦНАПів, а саме: розташування приміщень центрів надання адмінпослуг та інфраструктуру, враховуючи доступність людей із фізичними обмеженнями; створення віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП; актуалізацію нормативних документів ЦНАП тощо.

Окрім цього, на нараді обговорили актуальні питання щодо доступу працівників до реєстрів, а також потреб співпраці ОДА, РДА і громад для розвитку ЦНАП району.