k2FtbBdWr1

30 громад Львівщини отримали запрошення взяти участь у першому відборі Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Перший відбір Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») у Львівській області охопить 30 територіальних громад.

Це такі громади: Бориславська, Бродівська, Буська, Глинянська, Городоцька, Грабовецько-Дулібівська, Добротвірська, Жидачівська, Жовківська, Золочівська, Івано-Франківська, Козівська, Миколаївська, Моршинська, Новояворівська, Новояричівська, Оброшинська, Перемишлянська, Пустомитівська, Рава-Руська, Самбірська, Сколівська, Славська, Сокільницька, Старосамбірська, Стрийська, Східницька, Турківська, Червоноградська, Яворівська.

«ГОВЕРЛА» проводить конкурс і з цих 30-ти оберуть до 10 громад. Запитання-уточнення можна поставити регіональному директорові Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Владиславу Синицькому електронною поштою на hoverla@dai.com або на фейсбук-сторінці Проєкту. 

29 липня «ГОВЕРЛА» проведе на своїй фейсбук-сторінці інформаційну сесію стосовно процесу відбору.

Нагадаємо, що проєкт USAID «ГОВЕРЛА» оголосив відбір громад для співпраці на Волині, Львівщині та Полтавщині. Так, до 30-річчя Незалежності України по 30 територіальних громад з кожної областей отримають можливість стати партнерами першого набору Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Запропоновані проєктні ідеї повинні відповідати потребам мешканців громад і пріоритетам Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», які є наступними:

1. Сформована ефективна правова основа для здійснення децентралізації, включаючи секторальну та фіскальну.

2. Територіальні громади, які здатні реалізовувати нові повноваження, включаючи управління персоналом, адміністрування і фінансову прозорість.

3. Покращена якість послуг.

4. Побудована система, яка забезпечує належне фінансування регіональних органів влади (області, району та територіальних громад).

5. Зміцнені інструменти місцевого економічного розвитку.

6. Побудована більш ефективна співпраця органів влади різних рівнів. 7. Підвищена обізнаність й участь громадян у бюджетуванні, плануванні та прийнятті рішень щодо надання послуг в громадах.

«ГОВЕРЛА» не фінансуватиме та не співфінансуватиме проєкти з нового будівництва та/або капітального ремонту інфраструктури, але може надати матеріали та/або обладнання.