k2FtbBdWr1

Рада підтримала в першому читанні законопроект про офіційні електронні адреси

_1637063675_613x321_3_0_nw

Верховна рада підтримала у першому читанні законопроект № 3860. Він має на меті запровадження електронної адреси як офіційного способу комунікації з підприємцями та громадянами.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію пленарного засідання.

Документом передбачено, що юридичним особам (у тому числі державним органам, органам місцевого самоврядування) та фізичним особам-підприємцям під час здійснення державної реєстрації автоматично в ЄДР присвоюватимуться офіційні електронні адреси.

Крім того, під час оформлення паспорта громадянина України вперше особі автоматично присвоюється офіційна електронна адреса та забезпечується доступ до такої адреси, а також, під час оформлення обміну паспорта за умови подання фізичною особою повідомлення про присвоєння офіційної електронної адреси, з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг;

Також листи та/або повідомлення, надіслані на офіційну електронну адресу, вважатимуться такими, що надіслані та офіційно вручені та не потребуватимуть додаткового документального підтвердження їх направлення тощо.

Крім того, шляхом внесення змін до процесуальних кодексів запропоновано удосконалення положень задля створення можливості використання учасниками судового процесу, адвокатами, приватними виконавцями, арбітражними керуючими та судовими експертами офіційних електронних адрес.

Нагадаємо, сьогодні Верховна рада у другому читанні прийняла законопроект № 3504 “Про медіацію”. Він стосується позасудової процедури врегулювання спорів.

Ще більше новин:

Команда Львівщини виборола золото національного чемпіонату з водного туризму
Учасники АТО (ООС) мають можливість взяти участь у конкурсі інвестиційних проєктів
Львівська ОДА розробила карту мережі надання адмінпослуг: мапа доступна кожному
Лідерство та перший в Україні пілотний проєкт: Львівщина успішно реалізовує «Доступні кредити 5-7-9%...
На Львівщині проведуть наукову конференцію присвячену 130-річчю від дня народження Євгена Коновальця
Максим Козицький привітав першокурсників Львівського військового ліцею ім. Героїв Крут зі складенням...