В області визначили місця продажу ялинок: перелік оновлюється

Лісогосподарські підприємства області, територіальні громади та районні державні адміністрації визначили торговельні пункти для реалізації новорічних ялинок. Інформують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

З переліком місць збуту хвойних дерев (новорічних ялинок) на території Львівської області можна ознайомитися за посиланням. В департаменті додають – перелік оновлюється.

Також додають, що з метою недопущення порушення вимог природоохоронного законодавства в частині незаконного збору і заготівлі, торгівлі хвойними деревами (новорічними ялинками) в межах області проводитимуть спеціальні перевірки в лісах, на автодорогах, залізничних вокзалах і ринках.

Рейдові групи перевірятимуть законність заготівлі, перевезення та реалізації ялинок, а громадян, які здійснюватимуть незаконну діяльність, притягуватимуть до адміністративної чи кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку.