k2FtbBdWr1

30-річчя Незалежності України Львів відзначить великим святковим концертом

На День Незалежності українців знову об’єднає українська пісня. Феєричне шоу чекає на львів’ян та гостей міста з нагоди найважливішого державного свята нашої країни.

Початок концерту, в якому візьмуть участь українські виконавці, о 18:00 год, 24 серпня. А відбудеться він на площі біля Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (вул. Стрийська). 

«Ця дата особливо символічна, зважаючи, що останнє десятиліття принесло серйозну загрозу нашому суверенітету та існуванню України як держави. Саме цей ювілей – це не просто святкування чергової річниці проголошення держави, а уособлення сили духу, стійкості у боротьбі за цінності та свободи нашого народу. Дуже символічно усе це здатна передати українська пісня. Саме тому команда Львівської облдержадміністрації підготувала святковий концерт до Дня Незалежності України. Молоді, талановиті та знані виконавці у живому виконанні точно не залишать нікого байдужим. Запрошую усіх доєднатися до святкування та насолодитись сучасною музикою, але навіть на відкритому просторі не забувати про дистанцію та безпеку”, – каже голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

На сцені виступлять музичні відкриття сучасної України: alyona alyona, Аркадій Войтюк, NAVKA, гурти Kalush і PATSYKI Z FRANEKA.

Ведучим святкового концерту  буде Анатолій Козак.

Море вражень, чудовий настрій та яскраві спогади гарантовані!

Сцена стоятиме на символічному місці, де нещодавно було знесено так званий монумент слави.

Вхід вільний.

 

Spread the love