Відбувся фінальний етап обласної Спартакіади

Проведення Спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування дозволяє розвивати популярні види спорту, залучати до занять фізичною культурою і спортом працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, які, у свою чергу, своїм прикладом пропагуватимуть здоровий спосіб життя.

Сьогодні, під час обласного фінального етапу Спартакіади, команди змагались у футболі, волейболі, шахах, шашках та настільному тенісі. Спортивні навички демонструвала і команда Львівського району у складі представників Оброшинської ТГ та РДА. 🔹Зокрема, у запеклій боротьбі у змаганнях було завойовано: з волейболу – 3-є місце; з шахів – 2-е місце одноосібне та 3-є командне; з настільного тенісу – 1-е місце серед чоловіків. Любов Шевчук, в. о. начальника відділу культури, молоді та спорту РДА, зайняла 3-є місце, що дозволило посісти 2-е командне.
Найсильніші представники серед держслужбовців Львівщини сформують збірну, яка представлятиме область на Всеукраїнських змаганнях у Чорноморську.