30 вересня в Україні відзначається День усиновлення

Це вже традиційний день вшанування одвічних людських цінностей: людяності, милосердя, доброти та любові. Сьогодні захист прав дітей є одним із пріоритетів державної політики України. Але турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських слів, надійного батьківського плеча, бо саме в сім’ї закладаються основи фізичного і духовного здоров’я дитини, формуються її життєві цінності.

У цей день хочеться від щирого серця привітати тих відважних батьків, які здійснили цей відповідальний крок і взяли дитину у свою родину, адже бути батьками – один із найважливіших обов’язків, який доводиться виконувати у житті.

Дорогі діти і дорослі, бажаю кожному з вас міцного здоров’я і добра, сили і віри для здійснення усіх задумів, затишного рідного дому, добробуту і родинного тепла! Нехай збуваються ваші мрії, нехай поряд завжди будуть тепло і ласка рідних людей!

Хай в Україні будуть лише щасливі діти!!!

З повагою,

Голова Львівської районної

державної адміністрації                                                                                              Христина Замула

Якщо Ви маєте бажання в серці – подарувати сім’ю дитині, що втратила своїх рідних, якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете звернутись до служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації та відділів служби у м.Кам’янка-Бузька, м.Пустомити, у м.Жовква та у м.Городок за адресою:

м.Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27, каб.20, тел.

м. Пустомити, вул. Грушевського, 8,  2 поверх тел.0975040707

м.Жовква, вул. Львівська,40, каб.40, тел.09634379

м.Городок, вул. Львівська, 1А, 2 поверх, тел.0972192942

А також до служб у справах дітей територіальних громад на місцях.