Стан проведення імунізації в районі проти COVID-19 обговорили під час апаратної наради

З метою розгляду і обговорення стану організації та результатів роботи органів державної влади, визначення узгоджених дій і прийняття обґрунтованих управлінських рішень, спрямованих на реалізацію єдиної державної політики та виконання завдань, проведено апаратну нараду.

Під час наради розглянуто питання щодо стану вакцинації від коронавірусу в районі. Зокрема, заслухано інформацію стосовно процесу вакцинації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, закладів освіти та інших установ і організацій району.
Наголошено на питанні дотримання протиепідемічних вимог та необхідності вакцинації проти COVID-19, адже імунізація- це єдиний спосіб побороти пандемію.
За результатами наради дано відповідні доручення.