k2FtbBdWr1

394 млн грн: щотижневе інформування про фінансування з обласного бюджету

Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА впродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували понад 394 млн грн, з яких близько 193 млн грн спрямували на поточні потреби обласних установ.

Окрім того, кошти скерували на:

  • ремонт доріг – 102 млн грн;
  • капітальний ремонт об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення – 18 млн грн;
  • компенсацію за придбане житло для сімей осіб з інвалідністю I – II групи, яка настала внаслідок безпосередньої участі в АТО – 14 млн грн;
  • реалізацію проєктів регіонального розвитку та місцевих ініціатив – близько 8 млн грн;
  • придбання житла для дітей позбавлених батьківського піклування  та осіб з їх числа –  понад 6 млн гривень;
  • 4 млн грн – проведення капітального ремонту їдальні Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

«Понад 12 млн грн виділили на придбання медичного обладнання обласним закладам охорони здоров’я, з яких 6 млн грн – лінійного прискорювача для Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, 3 млн грн – ультразвукової діагностичної системи та моніторингу пацієнта для Львівського обласного клінічного перинатального центру; 3,5 млн грн – придбання обладнання  для навчально-реабілітаційних центрів “Левеня” та “Гармонія”, – додав заступник директора департаменту фінансів Іван Нос.

Місцевим бюджетам скерували 18 млн грн додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.