У січні-вересні до бюджету Львівщини надійшло 397 млн грн акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів (алкогольні напої та тютюнові вироби).
Таким чином план дев’яти місяців перевиконали на 3 %. Порівняно з відповідним періодом торік надходження зросли на 10 %.
За цей період шість субєктів підприємництва області внесли до бюджету понад 20 млн грн кожний акцизного податку: ТзОВ „АТБ-маркет”, ТзОВ „Тедіс Україна”, ТзОВ „Львівська файка”, ТзОВ „Овація”, ТзОВ „Сільпо-Фуд”, ТзОВ ТВК „Львівхолод”.
Вказані платники забезпечили майже половину акцизного податку області за дев’ять місяців 2021 року.
Ще більше новин:
COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 10 осіб
Делегація з Львівщини вшанувала пам’ять В’ячеслава Чорновола на Байковому кладовищі
Цього року розпочнуть реконструкцію західної об’їзної Львова
Пошук пам’яток культурної спадщини українців: у Польщі відбулась пошукова експедиція «Стежками предк...
Вакцинальна кампанія в області: кого і чим вакцинують
Асоціація викладачів історії та обласна бібліотека для юнацтва запрошують переселенців на екскурсії ...