У районах Львівщини запрацюють консультаційно-координаційні центри для переселенців, у яких можна буде отримати юридичну та психологічну допомогу та інші послуги

При районних адміністраціях Львівщини запрацюють консультаційно-координаційні центри для переселенців
У них вимушено переміщені особи зможуть отримати юридичну та психологічну допомогу та інші послуги. Про це під час брифінгу розповіла голова робочої групи «Медико-психосоціальна допомога», радниця начальника Львівської ОВА Галина Бордун .

Важливо консолідувати зусилля громадських організацій, міжнародних фондів, органів державної влади, бізнесу та релігійних спільнот, активних людей, аби усі жителі Львівщини мали належний доступ до інформації та послуг.
Запрошуємо долучитись до роботи у консультаційно-координаційних центрах у ваших районах.
Для цього потрібно заповнити два посилання:
1) Загальна інформація про послуги для ВПО
Більше про діяльність центрів можна дізнатись тут 👇