k2FtbBdWr1

4 млн гривень – на медичне обслуговування постраждалих внаслідок ЧАЕС у 2021 році

Львівська обласна державна адміністрація приділяє належну увагу соціальному захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Одним з таких напрямків є пільгове медичне обслуговування цієї категорії, зокрема безоплатне забезпечення ліками за рецептами лікарів та безоплатне зубопротезування.

Як поінформував, директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктор Степанюк, у цьому році на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в обласному бюджеті передбачено 4 млн грн.

Слід звернути увагу, що у 2021 році забезпечення цією соціальною пільгою здійснюватиметься департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з територіальними громадами.

Довідково.

Цьогоріч 26 квітня виповнюється 35 років із моменту аварії на Чорнобильській АЕС.

У Львівській області налічується 7648 особи постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, серед яких статус учасників ліквідації мають 3 808 осіб, статус потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи – 3266 осіб (зокрема і 1266 дітей) та статус дружин/чоловіків, опікунів дитини померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, мають 574 особи.