k2FtbBdWr1

400 додаткових ліжкомісць для хворих на ковід розгорнуть у стаціонарах Львівщини

Станом на сьогодні на Львівщині функціонує 14 стаціонарів, де госпіталізують хворих на ковід, 1 з них – лікарня «ОХМАТДИТ», в якій надають медичну допомогу дітям. Відповідно до розпорядження керівника робіт, Міністра охорони здоров’я, до переліку «ковідних» закладів охорони здоров’я області внесли Львівський обласний перинатальний центр (де госпіталізуватимуть вагітних з ковідом) та 8-му міську клінічну лікарню м. Львова. Про це на сесії Львівської облради доповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Орест Чемерис.

“Ліжкова мережа для госпіталізації хворих на ковід в області складає 3300 ліжок, з яких 94% забезпечені киснем. Включення ще двох закладів охорони здоров’я до переліку «ковідних» забезпечить додаткових 400 ліжок з киснем,

Ці заклади готові до роботи з коронавірусом, мають відповідну матеріально-технічну базу та кадровий потенціал, і що найголовніше – кисневу підтримку. Пріоритет у визначенні «ковідних» надається тим закладам, які забезпечені централізованою поставкою кисню», – зазначив Орест Чемерис.

Нагадаємо, у стаціонарах Львівщини перебуває 1616 осіб (48,24% заповненість ліжкової мережі).