44 млн грн виділено з держбюджету на закупівлю кисневих концентраторів для Львівщини

На закупівлю кисневих концентраторів, необхідних для забезпечення лікарень, що надають медичну допомогу хворим на COVID-19,  для Львівської області з державного бюджету виділено 44 млн гривень. Завдяки цьому більше 2 тисяч хворих зможуть одночасно отримувати кисневу терапію.

В минулому році з державного бюджету область отримала 105 млн грн на забезпечення подачі кисню до закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19, що дало можливість забезпечити киснем понад 80 відсотків ліжкового фонду.

Нагадаємо, що з 4775 ліжок, облаштованих на Львівщині для хворих на COVID-19, на даний час 4300 забезпечені киснем.