5-ті роковини трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі

Сьогодні, 31 травня, у Жовкві вшанували пам’ять загиблих на Грибовицькому сміттєзвалищі. У ці дні минає п’ять років від початку пожежі на полігоні відходів, внаслідок якої загинули троє рятувальників: Юрій Рудий, Богдан Юнко та Андрій Вненкевич, які гасили наймасштабнішу за всю історію звалища пожежу.

Вклонитися рятувальникам, які, виконуючи свій професійний обов’язок, віддали найцінніше – життя, прибули представники обласної та районної влади, депутати, громадськість. Від Львівської райдержадміністрації у заходах взяв участь заступник голови Андрій Ковальський.
Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника пожежникам-рятувальникам. Священнослужителі відправили панахиду за померлими.
Минають роки, але вічною залишається людська вдячність рятувальникам, які, виконуючи свій обов’язок, заплатили високу ціну – власні життя.