k2FtbBdWr1

518 млн гривень на потреби армії скерували великі платники Заходу у 2021 році

Упродовж 2021 року підприємства, які перебувають на обліку у Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, сплатили до державного бюджету 518  мільйонів гривень військового збору.

«Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими  платниками податків підбило підсумки роботи за рік. Ми спостерігаємо позитивну динаміку надходжень.  Лише сплата військового збору є на 57 мільйонів гривень більшою, аніж очікувалось», – наголосила начальник Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП Ірина Короткова.

Сума за дванадцять місяців 2021 року перевищила суму за аналогічний період 2020 року на 73 млн гривень або на 16,3%

«Варто пам’ятати, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні. Тож особи, які отримують легальні доходи, сприяють фінансовій підтримці нашого війська», – додала  Ірина Короткова.

Нагадаємо, що військовий збір утримується за ставкою 1,5% з суми доходу, що є об’єктом оподаткування, відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України, нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку упродовж звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.