k2FtbBdWr1

Львівська районна військова адміністрація інформує про правила поведінки під час ожеледиці

Під час ожеледиці краще ходити у взутті з підошвою з мікропористого чи іншого м’якого матеріалу та без високих підборів. Можна також перед виходом на вулицю на підошву прикріпити шматок поролону або лейкопластиру відповідного розміру.

Дотримуйтесь таких правил:

обходьте металеві кришки люків. Як правило, вони вкриті тонким шаром льоду. Крім того, вони можуть бути погано закріплені і перевертатися, що додає небезпеки травмувань.

– Не прогулюйтесь біля самого краю проїжджої частини дороги. Це небезпечно завжди, а на слизьких дорогах особливо. Можна впасти та потрапити на дорогу, автомобіль може виїхати на тротуар.

– Не перебігайте проїжджу частину дороги під час ожеледиці. В ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях автомобілів, і падіння перед автомобілем, що рухається, може призвести до каліцтва або загибелі.

– Під час руху в ожеледь будьте готові до падіння. При порушенні рівноваги швидко присядьте – це найкращий спосіб залишитись на ногах.

– Що робити, якщо ж ви впали? Якщо через деякий час ви відчули біль у голові, в суглобах, нудоту, побачили, що утворилися пухлини – терміново зверніться до лікаря в травмпункт, інакше можливе виникнення ускладнень з неприємними наслідками.