60 громад Львівщини виконали плани з надходження податків до бюджету за дев’ять місяців

Із 73-х територіальних громад області планові завдання з надходження податків до загального фонду бюджету за 9 місяців 2021 року виконано в 60 громадах – підсумували у департаменті фінансів Львівської ОДА.

«Не забезпечено виконання плану в Новокалинівській, Рудківській, Бібрській, Белзькій, Городоцькій, Добротвірській, Козівській, Львівській, Моршинській, Перемишлянській, Самбірській, Стрийській і Яворівській ТГ.

Водночас, у Великомостівській, Жовківській та Стрілківській громадах виконання досягнуто завдяки нерівномірному помісячному розпису, про що свідчить недостатньо високий відсоток виконання річного плану», – розповів директор департаменту фінансів Олег Демків.

Зокрема, найкращі показники з виконання у Підберізцівській (129,3%), Славській (124,8%) та Гніздичівській (114,1%) громадах. Найнижчий відсоток виконання у Козівській (71,2%), Моршинській (83,3%) та Самбірській (89,6%) громадах.