633 тисячі гривень скерували з обласного бюджету на відшкодування населення витрат на енергозбереження

_1625234994_613x322_3_0_nw

На Львівщині продовжується фінансування з обласного бюджету Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки.

Зокрема, цього тижня скерували понад 633 тис. гривень, з них на:

• часткове відшкодування відсоткової ставки за кредитами для населення – 474,1 тис. гривень,
  • часткове відшкодування відсоткової ставки за кредитами для ОСББ – 97,6 тис. гривень,
  • відшкодування тіла кредиту на встановлення обладнання, що використовує відновлювальні джерела енергії для фізичних осіб  – 61,7 тис. гривень.

У департаменті фінансів Львівської ОДА зазначають, що в першому півріччі даною програмою скористалося 958 мешканців Львівщини та ОСББ, яким відшкодовано 4683,7 тис. гривень та 587,9 тис. гривень відповідно.

Окрім цього нагадуємо, що програма дає можливість мешканцям Львівщини активно користуватися  пільговими кредитами, впроваджувати енергозберігаючі заходи, встановлювати енергоефективне обладнання та відновлювальні джерела енергії для  економного використання енергоресурсів.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 29 людей
Експорт товарів з області зріс на понад 20%
На Львівщині п’ять закладів профосвіти отримають кошти на створення навчально-практичних центрів
За минулу добу на автошляхах Львівщини трапились 4 ДТП: водіїв закликають бути обережними