Виконком Національного олімпійського комітету затвердив склад збірної України для участі в Олімпійських Іграх в Токіо. Україну на найголовнішому спортивному форумі представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту.
Серед них – і семеро атлетів Львівщини. Це, зокрема, борчині Оксана Лівач та Алла Черкасова, велосипедистка Олена Старікова, каратист Станіслав Горуна, лучниця Вероніка Марченко, майстер кульової стрільби Павло Коростильов та художня гімнастка Христина Погранична.
Ігри у Токіо триватимуть з 23 липня по 8 серпня. Деталі про кожного з львівських олімпійців дізнавайтесь вже згодом на сторінці Управління молоді та спорту Львівської ОДА.
Ще більше новин:
В Україні усі вокзали, автостанції та аеропорти перевірять на безбар’єрність для маломобільних груп ...
На Львівщині зафіксовано 70 нових випадків захворювання на коронавірус
Кабмін затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину
Понад 40 суб’єктів господарювання отримають відшкодування ваучера в межах Програми підвищення конкур...
Зелена країна: майже 200 тис дерев висадили на Львівщині у межах екологічної ініціативи Президента У...
Міст на дорозі Мшанець - Стрілки відремонтують за 16 млн гривень