Задля забезпечення соціального захисту повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, недієздатних осіб, їх особистих, майнових, житлових прав та інтересів, створена та функціонує опікунська рада Львівської райдержадміністрації з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).
На сьогоднішньому засіданні розглянуто два звернення щодо призначення опікунами над інвалідом ІІ групи загального захворювання та особою з інвалідністю з дитинства І-ї «А» групи.
Члени опікунської ради вирішили, у разі визнання судом осіб недієздатними, не заперечувати проти призначення заявників опікунами.
Ще більше новин:
22 січня Україна відзначає День Соборності
Важливе за тиждень, що минув
Актуальна інформація для громадян під час війни
У Львівському районі обговорили впровадження пілотного проєкту щодо імплементації міжнародних станда...
Розпочався XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжн...
Набрало чинності Положення про атестацію педагогічних працівників