Легкоатлет з Львівщини Роман Павлик здобув бронзову медаль на Паралімпіаді в Токіо у стрибках у довжину. Це вже третя медаль спортсменів Львівщини, і 52-га – загалом для України.
38-річний Роман Павлик – родом із Сокільник Пустомитівського району, майстер спорту України міжнародного класу, чотириразовий Паралімпійський чемпіон 2008 та 2012 років, срібний та бронзовий призер 2008 та 2012 років.
Нагадаємо, львів’янка Наталія Морквич здобула на Паралімпіаді в Токіо срібло у фехтуванні на рапірах, а львів’янин Віктор Дідух – срібло у змаганнях з настільного тенісу.
Ще більше новин:
За вчора на Львівщині зафіксували 1352 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 345 осіб
Іван Собко привітав Українське біблійне товариство з ювілеєм
Понад 600 тис для Вікторії Полюги: депутати Львівської облради проголосували за виділення коштів для...
Аграріїв запрошують на аукціон з продажу прав оренди землі низки громад області
Як потрібно діяти у разі надзвичайної ситуації: у Львівській ОДА відбулось професійне навчання орган...
Перший на Львівщині Форум фахівців соціальної роботи зібрав десятки експертів з усієї області