З метою належної організації роботи підрозділів щодо ведення Державного реєстру виборців, представниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації проводяться зустрічі з відповідальними працівниками територіальних громад. Чергова робоча зустріч відбулась у Підберізцівській сільській раді.
Обговорено питання: дотримання вимог Інструкції про заповнення форм подання з відомостями про виборців; щодо взаємозвірки назв геонімів адресного реєстру ДРВ.
Ще більше новин:
19 червня Верховна Рада України заборонила музику держави-агресора в медіа та громадському транспорт...
Десятьох воїнів Національної гвардії України відзначено нагородами (посмертно)
Ринок праці: для 3,4 тисяч безробітних – понад 11 тисяч вакансій
У Кам’янка-Бузькій ДПІ – «гаряча лінія» з платниками
Як уберегтися від нових схем інтернет-шахрайства
Задекларуйте право на податкову знижку