Поєдинок шостого туру кваліфікації Євро-2023 (U-21) Україна — Сербія національна збірна проведе на стадіоні «Арені Львів». Рішення щодо місця проведення гри сьогодні озвучила Українська асоціація футболу. Матч відбудуться у вівторок, 16 листопада. Гра розпочнеться о 18.00.
Зараз команда Руслана Ротаня перебуває на другій позиції у групі кваліфікації, Сербія – на п‘ятій. Перше місце в групі займає збірна Франції.
У фінальній частині Євро-2023 (U-21) виступатимуть 16 команд — Румунія та Грузія як господарі турніру та ще 14 збірних, що приєднаються до них за результатами відбору (дев’ять переможців груп, краща команда серед володарів других місць та чотири переможці плей-офф, в якому гратимуть вісім володарів других місць).
Ще більше новин:
За минулу добу щеплення від ковіду отримали 1276 мешканців області
Вчора щеплення від ковіду отримали понад 13 тисяч жителів області
COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 151 особу
У Вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва створять сучасний навчально-пра...
Львівщина налагоджує співпрацю з Північною Македонією у галузях туризму та економіки
Київ і Харків продовжують тримати оборону