«Формування інфраструктури цивільного захисту в громадах – першочергове завдання», – Ігор Туз

Питання надання методичної допомоги об’єднаним громадам у розбудові вертикалі управління та взаємодії, порушили під час занять із працівниками, відповідальними за цивільний захист  у територіальних громадах Стрийського району.

«Щоб забезпечити єдиний стандарт для захисту мешканців області від загроз виникнення надзвичайних  ситуацій, підняти його до європейського рівня, необхідно сформувати на базовому рівні місцевого самоврядування дієві структури, діяльність яких пов’язана із організацією та здійсненням заходів цивільного захисту населення і територій від НС. Це – спільне першочергове завдання органів місцевої влади, територіальних громад та рятувальників», – наголосив директор департаменту з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації Ігор Туз.

Фахівці департаменту з питань цивільного захисту, працівники Стрийської районної державної адміністрації, фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області, спільно з представниками ГУ ДСНС України у Львівській області надали вичерпну інформацію щодо завдань, що покладаються на органи місцевого самоврядування відповідно до Кодексу цивільного захисту України, алгоритмів дій керівників (фахівців) територіальних громад у випадку виникнення чи загроз виникнення надзвичайних ситуацій, першочергових заходів із створення в громадах місцевих систем оповіщення населення.

У ході занять також  продемонстрували техніку і засоби пожежогасіння.