Розпочато співфінансування проєктів міжнародної технічної допомоги

В області триває реалізація Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2021-2025 роки. Одним із завдань Програми є залучення іноземних коштів на територію області за допомогою реалізації міжнародних програм, проєктів і забезпечення    співфінансування цих проєктів за рахунок коштів обласного бюджету.

У поточному році на  співфінансування проєктів міжнародної технічної допомоги планується виділити  21,5 млн гривень. Цього тижня 249 тис грн  спрямовані на проведення технічного нагляду за будівництвом Карпатського центру регіонального розвитку в с. Волосянка Сколівського району Львівської області (в межах проєкту „Карпатська мережа регіонального розвитку”).