19 лютого в Кам’янка-Бузькій територіальній громаді відбулися заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.
15 лютого 1989 року закінчилася одна з трагічних воєн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані, яка тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року.
Зі словами вдячності до ветеранів війни звернувся радник голови Львівської РДА Андрій Корбецький. Також до своїх побратимів звернувся голова Кам’янка-Бузької районної спілки УСВА Роман Душкевич. Ветеранам війни вручено подяки.
Спільною молитвою, на військовому кладовищі, вшанували пам‘ять полеглих воїнів представники влади разом з бойовими побратимами, мешканцями громади та духовенством.
Ще більше новин:
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Обережно з консервами і соліннями!
Представники ЦВК взяли участь в обговоренні вдосконалення інформаційного забезпечення виборів
Чи знали ви, що через недостатньо захищену домашню мережу Wi-Fi до вас можуть завітати непрохані кіб...
Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів: особливості й умови ...
На «гарячій лінії» – податківці