У нашої країни, поряд з різними визначними датами, є особлива – 20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. У цей день ми вшановуємо велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян.
Подвиг Небесної Сотні назавжди залишиться в наших серцях і слугує прикладом непримиренної боротьби за свої права, свободу і незалежність держави, адже вони віддали найцінніше – своє життя.
Зберігаймо пам’ять про Героїв, які дозволили реалізувати своє право самим визначати майбутнє та вірити в себе, а також тих, боровся і бореться за цілісність та незалежність України, її суверенітет, захищаючи східні кордони від російського агресора.
З цієї нагоди, у Львові відбулися заходи зі вшанування пам’яті новітніх українських Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за Україну. Присутні поклали квіти та запалили лампадки до могил осіб, що загинули під час Революції Гідності, а також генерала С. Кульчицького, полковника А. Соколенка та борців за волю України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища.
Крім цього, біля Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся чин панахиди та мистецька акція «Промені Майдану».
Ще більше новин:
Архівне управління Львівської райдержадміністрації інформує
Український прикордонник - символ незламності героїчного духу та вірності Батьківщині
Чи знали ви, що через недостатньо захищену домашню мережу Wi-Fi до вас можуть завітати непрохані кіб...
Консультації із застосування РРО/ПРРО та з інших питань оподаткування надають фахівці Кам’янка-Бузьк...
Підписали меморандум про співпрацю з БФ «Запорука», який уже 14 років допомагає онкохворим діткам, ...
У Куликівській та Добросинсько-Магерівській громадах цьогоріч відкриють ЦНАПи