У кожній громаді вкрай необхідно:
розселити внутрішньо переміщених осіб з навчальних закладів,
подбати про безпечне перебування дітей у школах, особливо під час повітряних тривог,
забезпечити вчасний початок опалювального сезону.

Ці питання були пріоритетними на ХХІІ черговій сесіі Новояричівської селищної ради.
Так, передача будівель (колишніх гуртожитків) в селі Неслухів, що належать Національній академії аграрних наук України із державної в комунальну власність громади вирішить питання власності теперішньої школи та дасть можливість подальшого розміщення ВПО.
Окрім цього підтримали рішення про прийняття на баланс пожежного автомобіля, виготовлення ПКД для поточного ремонту доріг, внесли зміни до бюджету на 2022 рік та виділили матеріальні допомоги на лікування та допомоги ветеранам УПА, реабілітованим та потерпілим від політичних репресій.
Усі рішення підтримані депутатами одноголосно. Отак, у єдності працюємо задля нашої Перемоги над ворогом.