Відтак, аби організувати безпечні умови для вчителів та учнів під час воєнного стану, необхідно забезпечити відповідні укриття у школах/профільних училища чи поблизу них.
Сьогодні у Пустомитівській громаді Пустомитівська міська рада відбувся навчальний семінар щодо захисту цивільного населення, у якому взяли участь представники громади, Львівської РВА Львівська районна державна адміністрація, ДСНС та освіти.
Основна мета заходу, який відбудеться й у інших громадах району – перевірити безпечність укриттів, готовність закладів освіти до відновлення навчального процесу та поінформувати працівників освіти та служб цивільного захисту населення про дії у випадку евакуації під час повітряної тривоги та інших надзвичайних ситуацій.
Зрозуміло, що відновлення навчання – відповідальний крок, тому ми повинні на всіх рівнях подбати про безпеку учнів і педагогів.
Працюємо разом!
Ще більше новин:
Міжвідомча робоча група при Львівській РДА продовжує інформаційну кампанію щодо мораторію на російсь...
Шановні платники податків!
З Різдвом Христовим!
Попри війну, українські аграрії продовжують працювати, наповнюючи бюджет країни та забезпечуючи її п...
У Львівському районі відбувся 3 етап змагань зі спортивного орієнтування в межах проєкту «Пліч-о-плі...
Задекларуйте право на податкову знижку