Шаховий турнір “Юні таланти” – відкрита можливість для юних учасників!

154 юних шахісти здолали інтелектуальний марафон у рамках ІІ туру обласного турніру “Юні таланти”!

Городок знову став епіцентром шахових змагань, зібравши під своїм дахом 154 юних шанувальників цієї інтелектуальної гри. Рейтинговий турнір зібрав учасників зі Стрия, Червонограда, Жовкви, Новояворівська, Пустомит, Пасіки-Зубрицьких, Давидова та Львова. Не оминули цю подію й юні шахісти Городка, які продемонстрували численне й талановите представництво.

Почесні гості – т.в.о. голови Львівської районної державної адміністрації Андрій Ковальський, керівник гуманітарного управління Городоцької міської ради Ігор Яскевич та президент Городоцького шахового клубу “Е2-Е4” Андрій Грех – привітали учасників та побажали їм успішних виступів.

На шахівницях вирували запеклі баталії за звання кращих у трьох вікових категоріях: 2014-2015, 2016-2017 та 2018-2019 років народження. Наймолодшому учаснику турніру виповнилося лише 5 років!

Високий рівень змагань, кваліфіковане суддівство та жорстка конкуренція не завадили юним шахістам проявити свої найкращі якості та здобути перемогу. Вболівальники з нетерпінням стежили за ходом партій, радіючи успіхам кожного учасника.

Сім юних шахістів продемонстрували вагомі результати, виконавши 3 та 4 спортивні розряди, й здобули відповідні сертифікати.

Переможці та призери в індивідуальному та командному заліках отримали заслужені нагороди: медалі, кубки та грамоти. Варто зазначити, що у багатьох номінаціях тріумфували саме представники Городоцької шахової школи.

“Юні таланти” – це не лише змагання, а й чудовий майданчик для розвитку шахових навичок, виявлення талановитих дітей та підготовки до наступних престижних турнірів.

Організаторами турніру виступили:

Городоцький шаховий клуб “Е2-Е4”;

Центр “Спорт для всіх” (м. Городок);

Городоцька міська рада;

Львівська обласна шахова федерація (Lviv Regional Chess Federation).

Вітаємо переможців та призерів, бажаємо їм подальших успіхів та нових перемог!