Напередодні, з нагоди свята, за сприяння Служби у справах дітей Львівської ОВА та Львівської РВА, у Львівській національній філармонії відбулась благодійна акція «Подаруй дитині свято».
Понад 300 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО або воєнних дій на території держави та дітей учасників бойових дій Львівського району, переглянули мюзикл-казку «Пригоди Святого Миколая», за участі хорової капели «Дударик». Також, кожна дитина отримала солодкий подарунок.
Ще більше новин:
В Україні скасували призов на строкову військову службу під час воєнного стану
Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської райдержадміністрації інформує
Львівська районна військова адміністрація закликає бути уважними та обережними у зонах, де можуть пе...
Великі платники Заходу сплатили 4,2 млрд гривень ЄСВ та 766,4 млн гривень ПДФО
"Пліч-о-пліч": у Великолюбінському ЗЗСО І-ІІ ступенів відбулися змагання з волейболу
Шахраї виманюють грошові виплати від держави в сімей загиблих військовослужбовців