140 підприємств у Львівській області подали документи на компенсацію за працевлаштування 283 вимушено переселених осіб

Відтак, консультації з цього приводу отримали майже 5400 працедавців.

На урядову програму компенсації у Львівській області виділили 188,5 тис. грн.
Ці кошти вже отримали ті підприємства, де працюють переселенці.
Як повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк, більшість з них розташовані у Львові.
Відтак, здебільшого вимушено переселених осіб працевлаштували підприємтва переробної промисловості, заклади гуртової та роздрібної торгівлі, організації харчування, установи адміністративного та допоміжного обслуговування, професійної, наукової та технічної діяльності, охорони здоров’я, сільського господарства та будівництва.
Зазначимо: аби отримати компенсацію 6,5 тис. грн, яку надають упродовж двох місяців з дати працевлаштування ВПО, слід не раніше ніж через 5 днів після прийому на роботу внутрішньо переміщеної особи подати до базового центру зайнятості або філії ЛОЦЗ заяву встановленого взірця, копію наказу про працевлаштування особи, документ, що підтверджує працевлаштування на умовах, згідно з Порядком, відомості про застрахованих працівників, копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або надіслати заяву в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Дія».
 Урядова програма діє під час воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його завершення, однак не поширюється на установи на організації, які фінансують з бюджету, а також фонди соціального страхування.❗️Нагадуємо, що заробітна плата ВПО не може бути меншою, аніж мінімальна.
Більш детально про процедуру надання працедавцям компенсації – в інфографіці за посиланням https://bit.ly/3rLlpAI.
Фото із мережі