Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що в умовах воєнного стану пріоритетним напрямом роботи ДПС залишається розвиток онлайн-сервісів
для задоволення потреб платників, забезпечення ними електронної взаємодії з органами ДПС, щоб сплачувати податки було легко та зручно, а отримувати електронні послуги – просто та комфортно. Взаємодія бізнесу та громадян з органами ДПС здійснюється за допомогою Електронного кабінету, де платники мають змогу подати звітність, сплатити податки, отримати доступ до інформації, звернутись до органів ДПС за допомогою листування тощо.
Ще більше новин:
На засіданні обласної робочої групи розглянуто питання легалізації виплати заробітної плати та зайня...
Сьогодні 31-а річниця створення Служби безпеки України
Велике будівництво: на Львівщині відремонтовано ще одну дорогу
Внутрішньо переміщені особи можуть отримувати соціальні послуги та виплати на підставі єДокумента аб...
Подання звітності через Електронний кабінет
Відбулося 2-ге пленарне засідання 7-ої чергової сесії Львівської районної ради VIII скликання