Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації» розроблено проєкт наказу про районний бюджет Львівського району на 2024 рік з додатками.

Проєкт районного бюджету на 2024 рік розраховано на основі чинних положень Бюджетного та Податкового кодексів України, з урахуванням прийнятих законодавчих змін, а також з урахуванням принципів формування бюджетів, закладених у Законі України «Про Державний бюджет України на 2024 рік», прийнятому в цілому Верховною Радою України 9 листопада 2023 року.

Із пояснювальною запискою до проєкту, а також проєктом наказу «Про районний бюджет Львівського району на 2024 рік» можна ознайомитись за посиланням https://lviv-rda.gov.ua/proiekty-rishen-pro-rayonnyy-biudzhet-za-2024-rik/

Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань управлінням фінансів Львівської РДА у строк до 21.12.2023 року на електронну адресу: lrda.finansy@ukr.net

Контактна особа: Паночко Ольга Іванівна, начальник управління фінансів Львівської райдержадміністрації (т. +380671771955)