Львівщина – перша область, де у приміських та міжміських автобусах на всіх напрямках запрацювала безготівкова оплата за проїзд

Щоб скористатися нею, заходячи в автобус та виходячи з нього, потрібно прикласти до валідатора банківську картку чи будь-який пристрій з функцією NFC. Таким чином пасажир платить виключно за ту відстань, яку проїхав.

Обладнання для безготівкової оплати за проїзд встановили у всіх 1050 автобусах, які курсують на території Львівської області.

Наразі триває перехідний період – у приміських та міжміських автобусах Львівщини можна розрахуватись і готівкою, і безготівково.

Якщо у вас є запитання, побажання або зауваження, телефонуйте на безкоштовну Гарячу лінію щодо роботи е-квитка у приміських та міжміських автобусах Львівської області: 0 800 300 844