Сьогодні прекрасному місту виповнюється 768 років! Львове, ти – не просто місто, ти – легенда, ти – символ стійкості та незламності українського духу.
За свою багатовікову історію ти пережив багато: розквіт і падіння, війни й мирні часи. Але ти завжди залишався собою – величним, мальовничим, гостинним. Ти чаруєш своїми брукованими вуличками, затишними кав’ярнями, величними соборами та неповторною атмосферою.
Сьогодні, в день твого народження, ми хочемо щиро привітати тебе! Бажаємо тобі процвітання, миру та спокою. Нехай твої вулиці завжди будуть сповнені щасливих людей, а в твоїх стінах завжди панує атмосфера любові та єднання.
Ще більше новин:
На обласному форумі «Культура як зброя», обговорили із працівниками культури Львівщини важливість пр...
Порядок впорядкування справ з кадрових питань (особового складу)
Кам’янка-Бузька ДПІ: з увагою до кожного платника
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує!
День матері!
20 багатодітних матерів Львівського району відзначили почесною нагородою "Мати-Героїня"