k2FtbBdWr1

Адміністративні послуги найзручніше отримувати через електронні сервіси

В управлінні електронних сервісів ГУ ДПС у Львівській області нагадали, що створення умов, які гарантують якісне обслуговування громадян, є пріоритетним напрямом для органів державної податкової служби. Щоб забезпечити громадянам та бізнесу максимальну зручність та доступність сплати податків, фахівці податкової служби  активно працюють над цифровізацією послуг.

Дистанційно спілкуватися з органами ДПС допомагають її електронні сервіси ДПС:

«Єдине вікно подання електронної звітності» – спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення, яке розміщено на вебпорталі ДПС у розділі «Головна/ Електронна звітність/ Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»;

«Електронний кабінет» – інформаційно-телекомунікаційна система, вхід до якої здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua/, а також через вебпортал ДПС https://tax.gov.ua/.

Найбільш популярним сервісом ДПС залишається Електронний кабінет, який надає можливість доступу до понад 80 електронних сервісів. Цей сервіс сприяє покращенню відносин з платниками, завдяки йому скорочується час на оформлення та подання звітності до органів податкової служби, підвищується оперативність надання та якість звітності.