На засіданні обласної робочої групи розглянуто питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

15 липня відбулось засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика, взяли участь члени робочої групи – представники територіальних органів виконавчої влади та голови районних державних адміністрацій.

Під час наради заслухано інформацію про проведену роботу щодо дотримання суб’єктами господарювання соціальних стандартів в частині виплати заробітної плати та зайнятості населення. Також презентовано Алгоритм проведення районних робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

За результатами засідання членам обласної робочої групи доручено провести широкомасштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо негативних наслідків отримання зарплати в «конвертах».