k2FtbBdWr1

Аграрії Львівщини можуть отримати до 30 000 євро грантової підтримки

Аграрії Львівщини можуть отримати до 30 000 євро грантової підтримки в рамках програми «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні».

Відтепер в аграріїв Львівщини є доступ до програми кредитування інвестиційних проєктів з додатковою грантовою та консалтинговою підтримкою операційної діяльності бізнесу. До 30 000 євро гранту можна отримати до виданого в Банку Львів інвестиційного кредиту або кредиту на обігові кошти. Фінансування надається урядом Німеччини. Ініціатива реалізується урядовою компанією GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit) у партнерстві з DSIK (Deutsche Sparkassenstiftung für internationale Kooperation) у спільній з Банком Львів та Фондом розвитку підприємництва програмі «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні». Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на Банк Львів.

Участь у програмі можуть брати наступні підприємства:

– мікропідприємства (менш як 10 співробітників, річний обіг — до 2 мільйонів євро);

– малі підприємства (від 10 до 50 співробітників, річний обіг — від 2 до 5 мільйонів євро);

– середні підприємства (від 50 до 250 співробітників, річний обіг — від 5 до 10 мільйонів євро).

Програма фінансування не поширюється на фізичних осіб-підприємців.

Обсяг фінансування становить до 30 000 євро до виданого кредиту (до 240 000 євро без ПДВ обсяг інвестиційного проєкту).

Термін кредиту:

✅від 24 до 60 місяців на інвестиційні цілі;

✅від 12 до 36 місяців на обігові цілі.

Подати заявку на отримання гранту необхідно до 29 лютого 2024 року.

Більш детальніше про програму за посиланням: https://1ll.ink/H1rUh.

Важливо! Гранти надаються на придбання, модернізацію або реконструкцію основних фондів та потреби в оборотному капіталі підприємств; одна компенсація призначається одному бенефіціару.

Також в рамках Фондом розвитку підприємництва та CMC Ukraine надаються безкоштовні поради від фахівців для підвищення підприємницького потенціалу та розвитку компетенцій учасників грантової програми. Подати заявку для отримання консультацій можна за посиланням: http://surl.li/hnxmr.