Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що в умовах воєнного стану пріоритетним напрямом роботи ДПС залишається розвиток онлайн-сервісів
для задоволення потреб платників, забезпечення ними електронної взаємодії з органами ДПС, щоб сплачувати податки було легко та зручно, а отримувати електронні послуги – просто та комфортно. Взаємодія бізнесу та громадян з органами ДПС здійснюється за допомогою Електронного кабінету, де платники мають змогу подати звітність, сплатити податки, отримати доступ до інформації, звернутись до органів ДПС за допомогою листування тощо.
Ще більше новин:
Триває щорічна кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році
Ухвалено законопроєкт щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосп...
Бойові дії не вщухають по всій Україні, і щодня на нашій території є загроза російських ракетних уда...
У Львові відбулась нарада-семінар на тему: «Організація роботи психологічної служби в системі освіти...
Діти захисників України переглянули циркову виставу "Здійснити мрію - повернути вкрадене дитинство"
Дорожники розпочали облаштування кільцевої розв’язки у Жовкві