Аграрії Львівського району продовжують працювати та підтримують соціальні проєкти

Зокрема, сьогодні відбулася зустріч очільників громад Львівського та Червоноградського районів із представниками компанії Контінентал Фармерз Груп, яка працює на території районів.

Упродовж кількох років компанія має добру співпрацю із Кам’янка-Бузькою, Новояричівською та Жовтанецькою ТГ, адже завжди активно бере участь у соціальних проєктах.

«Контінентал фармерз груп» уже підбила перші підсумки жнив, запустила в роботу ще один елеватор.

Компанії вдалося зберегти заробітну плату для своїх працівників на довоєнному рівні, а також запустити програму для переселенців і надалі фінансувати соціальні та гуманітарні проєкти.

До слова, у Кам’янці-Бузькій площа обробітку компанії становить 6812 га, у Новому Яричеві – 4071 га, у Жовтанцях – 3779 га.

Загалом у Львівському районі «Контінентал фармерз груп» обробляє 14 763 га сільськогосподарських земель.

Станом на серпень цього року на соцпроєкти компанія скерувала 1, 46 млн гривень.

Львівська районна державна адміністрація