У Львівській області є 260 сховищ і 677 протирадіаційних укриттів, які призначені для укриття найбільшої робітничої зміни суб’єктів господарювання

Для захисту населення використовують найпростіші укриття та споруди подвійного призначення, яких в області на обліку органів місцевого самоврядування майже 170 тисяч.

Що таке найпростіші укриття?

Підвали будинків, підземні паркінги, метро, переходи під мостами.

Під час загрози дотримуйтеся інструкцій, які лунають зі сирен або надходять на офіційний телеграм-канал Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА: https://t.me/dczloda

Якнайшвидше дістаньтеся укриття. Допоможіть тому, хто має проблеми з пересуванням.

У територіальних громадах інформацію про наявність та адреси укриттів розміщують на місцевих інформаційних ресурсах, інформаційних дошках, у під’їздах тощо.

Шлях до укриття має бути позначений відповідними покажчиками. Якщо у вашій громаді такої інформації нема, то закликаємо звертатися до органів місцевої влади, щоб виправити це.