k2FtbBdWr1

Агровиробників Львівщини запрошують відвідати наймасштабнішу агропромислову виставку України

33-я Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2021» є найбільшою аграрною подією в Україні та Східній Європі у галузі сільського господарства. У межах «АГРО-2021» відбудуться 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Також програма виставки передбачає проведення ділових заходів, форумів, дискусійних панелей, науково-практичних заходів, прес-конференцій, які сприятимуть відкритому діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

«Проведення такого заходу дає можливість аграріям ознайомитися з новинками сільськогосподарської техніки та устаткування, сучасними агротехнологіями, обмінятися досвідом, знайти нових партнерів та клієнтів. Львівщина традиційно представлятиме аграрний потенціал на даному заході», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Окрім офіційної та ділової частини, виставка матиме цілу низку цікавих та розважальних заходів. Зокрема, це автомобільний фестиваль з тест-драйвами «Агро Авто Шоу», кулінарний фестиваль AgroFoodFest, фестиваль національних виробників товарів FEST UA.

Дата проведення: з 8 по 11 червня 2021 року;

Місце проведення: НК «Експоцент України», вул. Академіка Глушкова, 1, м. Київ.

Дізнатися про деталі виставки, ознайомитися із програмою та зареєструватися для участі можна за посиланням.