k2FtbBdWr1

“За попередній місяць виявили три випадки нелегальних перевезень”, – Юрій Бучко

4 червня під час робочої наради щодо функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко дав доручення профільному управлінню скерувати лист до Державної служби України з безпеки на транспорті щодо проведення заходів державного контролю в частині здійснення позапланової перевірки ліцензійних умов окремих суб’єктів господарювання, які працюють з порушенням вимог чинного законодавства.

“Нелегальні перевезення є неприпустимими. Першочергово – це небезпека для пасажирів, а також недоотримання коштів бюджетом та пенсійним фондом за рахунок несплачених податків та соціальних внесків. Водії, які працюють без ліцензій або ж отримують її на нетривалі перевезення, а займаються протилежним, нестимуть відповідальність відповідно до закону. Управління транспорту та зв’язку ОДА спільно із “Укртрансбезпекою” та  Управлінням патрульної поліції у Львівській області здійснюватимуть і надалі перевірку транспортних перевезень. У свою чергу закликаю мешканців обирати транспортні підприємства,  які працюють у правовому полі. За попередній місяць виявили три випадки нелегальних перевезень на маршрутах – Червоноград – Кам’янка – Бузька,  Червоноград- Цебелів, Дрогобич – Сколе. До суб’єкти господарювання застосовані адміністративно-господарські санкції відповідно до чинного законодавства”, – зазначив Юрій Бучко.

Окрім того, у цих напрямках профільне управління напрацьовує можливість відкриття нових автобусних маршрутів з метою подальшого унеможливлення нелегальних перевезень.