k2FtbBdWr1

Андрій Годик взяв участь у відкритті Другого Всеукраїнського лісопромислового форуму

Сьогодні, 20 травня, на Арені Львів, відбувається Другий Всеукраїнський лісопромисловий форум. Захід проводять в межах 23-ї міжнародної виставки «Деревообробка».

Привітав учасників перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

«Для мене велика приємність брати участь у цьому заході. Проведення Форуму – це надзвичайно позитивний сигнал про те, що з локдауну виходять не лише окремі адміністративно-територіальні одиниці, але й економіка, в тому числі лісове господарство, зокрема деревообробна галузь. Попри те, що через виклики пандемії ми перейшли у зум формат, ніщо не може замінити «живе» спілкування. Вірю, що цей форум буде каталізатором для подальшого перспективного розвитку галузі. Сьогодні порушать багато актуальних питань, і що не менш важливо, це обговорення відбувається в широкому форматі, присутні як представники влади, так і галузі. Ми обговоримо проблематику, а також ідеї представників галузі, які готові спільними зусиллями втілювати в життя. Важливо, що за результатами обговорення сформується спільна резолюція, яка ляже в основу нормативно-правових  актів, які надалі будуть регулювати діяльність галузі», – зазначив Андрій Годик.

Відтак, в межах Форуму розглянуть питання перспективи розвитку лісового сектору через призму інтенсифікації регіональних біоекономік, реформи лісової галузі.

Також учасники говоритимуть про Закон України «Про ринок деревини» 4197, електронні аукціони та шляхи формування ефективної фіскальної політики в лісовому господарстві.