k2FtbBdWr1

600 курсантів – першокурсників розпочали навчання у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Сьогодні, 1 вересня, День знань та початок нового навчального року відзначили у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. З цієї нагоди в одному з провідних вищих військових навчальних закладів відбулась урочиста академія.

Участь у заході взяв перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

«Російська агресія змінила ставлення українців до армії та війська. Кожен усвідомив, що бути військовим – це не виключно відпрацювання стройового кроку на площі чи теорія у навчальних аудиторіях. Це, насамперед, вміння і готовність  зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину, її територіальну цілісність, суверенітет, незалежність. Вступивши до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного,  ви вибрали право і честь навчатися в одному з найкращих військових закладів нашої держави. Водночас на ваших плечах є надзвичайно велика відповідальність – гідно дотримуватись тих стандартів, які встановили ваші попередники, такі Герої, як Тарас Матвіїв, Микита Яровий та інші воїни, які віддали найцінніше –  своє життя заради кожного з нас, нашої мови, культури. Щоб ми мали право бути українцями на своїй землі»,- зазначив Андрій Годик, вітаючи першокурсників.

Також він вручив подяки від імені голови Львівської ОДА керівникам відділів та викладацькому складу академії.

Spread the love