Відбулась онлайн-нарада щодо земельних питань

Сьогодні, 20 липня, відбулась онлайн-нарада щодо земельних питань. У нараді, під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка, взяли участь представники райдержадміністрацій, територіальних громад та Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Розглянуто питання щодо:
• оперативного вирішення організаційних питань та технічних складових процесу землевпорядкування;
• пришвидшення розгляду клопотань про надання дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (на місцевості);
• розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.
✔Обговорення зазначених питань стосується автомобільних доріг загального користування державного значення, а саме:
➖М-06 Київ-Чоп (орієнтовною площею земель 743,27 га);
➖М-09 Львів – Рава-Руська (175,20 га);
➖М-10 Львів-Краковець (131,89 га);
➖М-11 Львів-Шегині (206,73 га).
За результатами наради дано відповідні доручення.