Архівне управління Львівської районної військової адміністрації інформує

Юридичні особи Львівського району, що для визначення термінів зберігання документів та під час експертизи цінності документів слід використовувати

«Перелік типових документів, що створюють під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій», із зазначенням термінів зберігання документів, який затверджений наказом Міністерства юстиції України 12.04.2012 № 578/5, а також «Перелік видів документів, пов’язаних із забезпеченням соціального захисту громадян, що мають надходити до архівних установ у випадку ліквідації підприємств, установ, організацій, які не належать до джерел формування Національного архівного фонду», затвердженого наказом Міністерства юстиції України 14.03.2013 №430/5.

Одночасно потрібно використовувати найменування документів, які вказані у цих переліках для складання описів справ постійного зберігання, з кадрових питань, актів про вилучення для знищення документів і погоджувати їх з експертною комісією (ЕК) архівного управління.

Також переліки є необхідними для розроблення номенклатур справ установ і організацій.

Юридичним особам у своїй роботі у діловодстві і відомчого архіву необхідно використовувати «Правила організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях», затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 №1000/5.