Відбулась онлайн-презентація «Інтерактивної мапи руйнувань агросектору України»

Вчора, за участі представників органів державної влади та місцевого самоврядування, юридичних компаній, громадських асоціацій та агровиробників

відбулась онлайн-презентація «Інтерактивної мапи руйнувань агросектору України»

Портал створено з метою допомоги агровиробникам у фіксації воєнних злочинів, вчинених проти їхніх підприємств, та демонстрації реальних збитків українського агросектору внаслідок військової агресії росії.

Розробники мапи – Всеукраїнська Аграрна Рада та проєкт «Вкурсі Агро» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Під час заходу обговорено питання документування та компенсації завданих підприємствам збитків внаслідок воєнних дій. Презентовано «Інтерактивну мапу руйнувань агросектору України» як практичного інструменту для фіксації втрат.

Також розглянуто алгоритми дій щодо збору доказової бази про воєнні злочини проти агропідприємств для подання позовів до міжнародних судів з метою відшкодування збитків.